MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Electric guitars 5897749
nr 589 7749
ELECTRIC GUITARS
3 pcs, e.g. Burswood,
3 st, bla. Burswood & Gaytone
Condition: slitage, skador
2000
SEK 2000
Monday June 29 2009
at 17:04:06
26/6 12:47:42